دکتر مهدی رفیعیدکتر مهدی رفیعیدکتر مهدی رفیعی
info@drmehdirafiei.com
اصفهان، توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد، مجتمع نگار ۱، طبقه ی دوم
03136260223
دکتر مهدی رفیعیدکتر مهدی رفیعیدکتر مهدی رفیعی

مزایای اینویزیلاین برای کودکان

بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان | دکترمهدی رفیعی

مزایای اینویزیلاین برای کودکان

ارتودنسی کودکان

بریس های معمولی به شدت با یک سیم فلزی به هم متصل می شوند و هنگام غذا خوردن و تمیز کردن دندان ها اختلال ایجاد می کنند. Invisalign را می توان قبل از غذا خوردن و مسواک زدن از بین برد. بنابراین، آنها برای تمیز کردن دهان خوب هستند.
اینویزیلاین به راحتی ظاهر نمی شود و در مکان های عمومی باعث خجالت و عقده حقارت برای کودکان نمی شود.

بریس های فلزی یک درمان دردناک هستند زیرا بریس ها با سیم فلزی محکم بسته می شوند. کودکان معمولاً با پوشیدن بریس های فلزی صدمه می بینند، اما از طرف دیگر، Invisalign یک گزینه راحت است.
علیرغم تمام مزایای ذکر شده، مجموعه ای از استانداردها توسط دندانپزشکی ارتودنسی کودکان و مواردی که قبل از در نظر گرفتن درمان اینویزیلاین برای کودکان باید به آنها توجه کرد وجود دارد.

اول از همه، سن خاص کودک را باید قبل از توصیه به انجام اینویزیلاین در نظر گرفت. اگر اینویزیلاین همیشه و به صورت روزانه استفاده شود، درمان اینویزیلاین به خوبی کار می کند. بنابراین، توسط جامعه ارتودنسی و دندانپزشکی اطفال پیشنهاد می شود که سن کودک برای انجام اینویزیلاین باید بیش از 7 سال باشد.

دکتر مهدی رفیعی متخصص ارتودنسی اصفهان می باشند.

ثانیا اینویزیلاین فقط برای آن دسته از کودکانی که تمام دندان های دائمی خود را دارند توصیه می شود. از سوی دیگر، اگر کودک فضای کافی برای Invisalign داشته باشد، به خوبی کار می کنند. بریس ها برای تعداد کمی از دندان های نامرتب به خوبی کار می کنند، اما اینویزیلاین برای یک سری از دندان های نامرتب به خوبی کار می کند.

متخصص ارتودنسی اصفهان | بهترین مرکز ارتودنسی در اصفهان
متخصص ارتودنسی اصفهان | بهترین مرکز ارتودنسی در اصفهان

سپس باید ماهیت نامرتبی دندان ها را رعایت کرد. چندین مشکل ارتودنسی کودکان از جمله اوربایت، اوپن بایت و کراس بایت وجود دارد. برخی از مشکلات توسط بریس ها به خوبی درمان می شوند و برخی دیگر با کمک اینویزیلاین قابل درمان هستند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. لبخند من. ارتودنتیست من

با توجه به تمام مراحل بالا، اگر درمان اینویزیلاین ترجیح داده شود، گزینه های مالی برای درمان اینویزیلاین با دندانپزشک مشورت خواهد شد. در بیشتر موارد، شرکت های بیمه هزینه های ارتودنسی را پوشش نمی دهند، اما برخی از شرکت های بیمه ممکن است فقط درمان اینویزیلاین ارتودنتیست اطفال را پوشش دهند. بنابراین باید از نزدیکترین دندانپزشک قیمت مورد انتظار گرفته شود، با شرکت های بیمه در مورد آن قیمت مشورت شود و سپس درمان به درستی آغاز شود.

نمونه کارهای دکتر مهدی رفیعی را در اینستاگرام مشاهده کنید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

پیام بگذارید

نوبت دهی ۰۹۱۰۲۵۷۶۷۹۹